Probalans Fizjoterapia i Masaż 2013!

Trening / Profilaktyka zdrowia


• PAKIET FIZJOTERAPEUTYCZNO-DIETETYCZNY

W ramach kompleksowej profilaktyki i leczenia nadwagi i otyłości oraz profilaktyki chorób cywilizacyjnych, do wszystkich, którzy rozumieją potrzebę holistycznego pojmowania zdrowia, kierujemy ofertę stworzoną we współpracy z dietetykiem. W ramach pakietów istnieje możliwość wykupienia 4 konsultacji dietetycznych wraz z analizą składu ciała i 7-dniowym jadłspisem i dodatkowo skorzystania z 4 masaży wyszczuplających i ujędrniających lub/i 4 kompleksowych fizjoterapii połączonych z treningiem indywidualnym

• KONSULTACJA TRENINGOWA / PLAN TRENINGOWY / TRENING ZDROWOTNY

Oferta skierowana jest do osób chcących zmienić dotychczasowy tryb życia i zapewnić sobie większą dawkę aktywności fizycznej. Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, poprawić wydolność, spalić nadamiar tkanki tłuszczowej, wzmocnić mięśnie lub poprawić kondycję swojej skóry, a nie wiedzą jak zacząć ćwiczyć lub chcą zrobić to bezpiecznie, a zarazem efektywnie. Podczas konsultacji treningowej dowiesz się jak zaplanować ćwiczenia aby uzyskać określone cele, jak dostosować je do aktualnej wydolności oraz typu Twojej sylwetki, a także jak zminimalizować ryzyko potencjalnych urazów. Proponujemy również ułożenie gotowych planów treningowych.
Oferta skierowana jest również do kobiet w ciąży oraz osób starszych.

• NORDIC WALKING

Marsz z kijami wymyślony został w Finlandii, jako letnia alternatywa dla narciarzy biegowych. Trening, który początkowo przeznaczony był przede wszystkim dla sportowców, przebojem wdarł się do rehabilitacji medycznej, jako niezwykle prosta i jednocześnie efektywna, a przede wszystkim bezpieczna forma wysiłku, dla osób z problemami krążeniowymi, oddechowymi oraz ortopedycznymi.
Dzięki odciążeniu stawów nóg oraz kręgosłupa jakie uzyskuje się poprzez wykorzystanie kijków, Nordic Walking to także idealna aktywność dla osób z nadwagą i otyłością.
czytaj więcej

FIZJOTERAPIA                                                                                                                                           MASAŻ