Probalans Fizjoterapia i Masaż 2013!

Nasze cele

Stres, przemęczenie, siedzący tryb życia i nieodpowiednia dieta to główni sprawcy chorób cywilizacyjnych oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu ruchu, co z kolei prowokuje występowanie dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa, stawów, jest przyczyną gorszego samopoczucia i mniejszej efektywności działania.

Nowoczesna fizjoterapia może być skutecznym narzędziem w walce z tego rodzaju problemami. Odpowiednio dobrana i poprowadzona rehabilitacja, to nie tylko proces leczenia, to zmiana stylu życia. Dlatego z myślą o Państwa zdrowiu i dobrym samopoczuciu proponujemy kompleksową ofertę, stworzoną we współpracy pomiędzy specjalistami różnych dziedzin.

Rehabilitację opieramy na nowoczenych metodach terapii, dobierając zabiegi indywidualnie do potrzeb każdego z Państwa. Dbamy o komfort prowadzonej terapii, dlatego program rehabilitacji na każdym jej etapie jest szczegółowo omawiany z pacjentem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, zdając sobie sprawę z tego, że podstawą udanej terapii jest dobra komunikacja pomiędzy pacjentem a terapeutą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasz zespół

mgr fizjoterapii Anna Pilch

Fizjoterapeuta

Anna Pilch - magister fizjoterapii, doktorantka na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dzięki studiom na renomowonych państwowych uczelniach (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu) oraz ukończeniu licznych specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie rehabilitacji, masażu oraz profilaktyki zdrowia, zdobyła wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami. Na codzień łączy pracę w Gabinecie Probalans z pracą w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii (KCRiO).

REFERENCJE

mgr inż. żywienia człowieka Magdalena Bugaj

Dietetyk

Magdalena Bugaj - magister inżynier żywienia człowieka. Ukończyła studia magisterskie na kierunku technologia żywności, a następnie podyplomowe studia z zakresu Psychodietetyki. Regularnie poszerza swoja wiedzę na kursach i szkoleniach. Zainteresowania zawodowe obejmują psychologiczne uwarunkowania niepowodzeń w odchudzaniu i nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Prowadzi również zajęcia oraz warsztaty promujące prawidłowy sposób żywienia i zdrowy styl życia.